Concerts

In verband met de situatie rondom de Coronavirus is er (nog) geen tourneeschema beschikbaar voor het najaar 2020. Zodra meer duidelijk is vermelden wij dit op deze site. Intussen wensen wij u allen veel sterkte en hopen u muzikaal weer binnenkort te mogen omarmen. / Due to the situation surrounding the Coronavirus, there is no tour schedule available for autumn 2020. As soon as more is clear we will mention this on this site. In the meantime, we wish you all a lot of strength and hope to be able to embrace you musically soon. / Aufgrund der Situation rund um das Coronavirus steht für den Herbst 2020 kein Tourplan zur Verfügung. Sobald mehr klar ist, werden wir dies auf dieser Website erwähnen. In der Zwischenzeit wünschen wir Ihnen allen viel Kraft und hoffen, Sie bald musikalisch umarmen zu können.

Date Venue City Ticket sales
Thu, 28/11/2019 - 20:15
De Broederkerk
Broederstraat 16
8261 GP Kampen , OV
Netherlands
Phone: +31(0)38-3317373
NL
Kampen Stadsgehoorzaal Kampen
Fri, 29/11/2019 - 20:15
Theater Kielzog
Gorecht-Oost 157
9603 AE Hoogezand , GR
Netherlands
Phone: +31(0)598-373777
NL
Hoogezand Theater het Kielzog
Sat, 30/11/2019 - 20:00
Parkgebouw Rijssen
Oosterhofweg 49
7461 BT Rijssen , OV
Netherlands
Phone: +31(0)548-544140
NL
Rijssen Parkgebouw Rijssen
Sun, 01/12/2019 - 15:00
Stadsschouwburg Brugge
Vlamingstraat 29
BE-8000 Brugge , VWV
Belgium
Phone: +32-50443060
BE
Brugge Sold out
Wed, 04/12/2019 - 20:00
De Goudse Schouwburg
Boelekade 67
2806 AE Gouda , ZH
Netherlands
Phone: +31(0)182-513750
NL
Gouda De Goudse Schouwburg
Thu, 05/12/2019 - 20:00
CC Den Egger
August Nihoulstraat 74
BE-3270 Scherpenheuvel , VBR
Belgium
Phone: +32-13460655
BE
Scherpenheuvel Sold out
Fri, 06/12/2019 - 20:00
Nicolauskerk
Oosterkerkestraat 1
4471 BA Wolphaartsdijk , ZE
Netherlands
NL
Wolphaartsdijk Sold out
Sun, 08/12/2019 - 14:30
AGORA theater
Agorabaan 12
8224 JS Lelystad , FL
Netherlands
Phone: +31(0)320-239230
NL
Lelystad AGORA theater
Wed, 11/12/2019 - 20:30
Sint Willibrorduskerk
Overtocht 20
2411 BV Bodegraven , ZH
Netherlands
Phone: +31(0)172-618484
NL
Bodegraven Evertshuis
Thu, 12/12/2019 - 20:00
Oudenbosch Basilica
Markt 57
4731 HN Oudenbosch , NB
Netherlands
Phone: +31(0)165-342374
NL
Oudenbosch Kiwanis
Fri, 13/12/2019 - 20:15
Theater 't Voorhuys
Beursstraat 1
8302 CW Emmeloord , FL
Netherlands
Phone: +31(0)527-760620
NL
Emmeloord Theater 't Voorhuys
Sat, 14/12/2019 - 20:00
Schel
Westerkolkstraat 16
4531 AW Terneuzen , ZE
Netherlands
Phone: +31(0)115-695555
NL
Terneuzen Scheldetheater
Sun, 15/12/2019 - 14:30
Theater Het Kruispunt
Middenbaan 111
2991 CS Barendrecht , ZH
Netherlands
NL
Barendrecht Theater Het Kruispunt
Tue, 17/12/2019 - 20:00
Rabo Theater De Meenthe
Stationsplein 1
8331 GM Steenwijk , OV
Netherlands
Phone: +31(0)521-514004
NL
Steenwijk Rabo Theater De Meenthe
Wed, 18/12/2019 - 20:15
Theater De Voorveghter
Badhuisplein 3
7772 XA Hardenberg , OV
Netherlands
Phone: +31(0)523-280350
NL
Hardenberg Theater De Voorveghter
Thu, 19/12/2019 - 20:15
Theater de Molenberg
Molenberg 11
9934 CG Delfzijl , GR
Netherlands
Phone: +31(0)596-614000
NL
Delfzijl Theater de Molenberg
Fri, 20/12/2019 - 20:00
Theater Hanzehof
Coehoornsingel 1
7201 AA Zutphen , GE
Netherlands
Phone: +31(0)575-512013
NL
Zutphen Theater Hanzehof
Sun, 22/12/2019 - 17:00
Kulturzentrum - Taufkirchen
Köglweg 5
DE-82024 Taufkirchen
Germany
Phone: +49-8954818181
DE
Taufkirchen Kulturzentrum - Taufkirchen
Mon, 23/12/2019 - 19:30
Philharmonie am Gasteig
Rosenheimerstraße 5
DE-81667 Munich , BY
Germany
Phone: +49 89 5596860
DE
Munich Eventim